Ziaja LTD Pharmaceuticals [Ziaja LTD Zakład Produkcji Lekow Sp. z o.o.] поважає право користувачів на недоторканність приватного життя. У своїй ролі особистого адміністратора даних для сайту ziaja.com компанія Ziaja вживає всі запобіжні заходи для забезпечення абсолютної безпеки даних, наданих компанії. Такі дані можуть бути спеціально захищені заходи безпеки для запобігання несанкціонованого доступу.
Сайт використовує і збирає дані клієнтів на абсолютно мінімальному рівні, необхідному для забезпечення нашим клієнтам найвищої якість послуг. Останнє включає в себе, наприклад, збереження інформування наших клієнтів про спеціальні пропозиції про продукти.
В деяких випадках (наприклад, бланки для заповнення на сторінці «Контакти») ми збираємо деякі дані користувача, наприклад, ім'я, телефон та адресу, необхідні для доставки інформативних і рекламних матеріалів (на спеціальне прохання від користувача), або адресу електронної пошти.
У формах для заповнення ми далі питаємо, чи бажають вони отримувати інформацію про рекламні акції, нові продукти, конкурси, або події і комерційну інформацію. Відповідно до діючого в даний момент про захист Закону про захист особистих даних ми також просимо дати згоду на обробку своїх персональних даних компанією Ziaja LTD для внутрішніх цілей компанії. Конкурси, що проводяться на базі сайту, являють собою ще один привід, коли разом з реєстраційною формою можуть бути зібрані особисті дані користувачів. Тим не менш, користувачі повинні завжди пам'ятати, що вони абсолютно вільні у виборі, дати або відмовити Ziaja Ltd свою згоду на обробку своїх персональних даних. Кожен користувач має право переглядати і коригувати дані, які він / вона надала.